نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود نمونه پاورپوینت جلسه دفاع

نمونه پاورپوینت جلسه دفاع فرمت فایل دانلودی: .pptفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 40حجم فایل: 3942 کیلوبایت قیمت: 15000 تومان 
دانلود نمونه پاورپوینت جلسه دفاع،
در قالب ppt و قابل ویرایش.

توضیحات:
پاورپوینت جلسه دفاع کارشناسی ارشد و دکتری (با ظاهری بسیار زیبا و شکیل) دارای 40 اسلاید برای ارائه در جلسه دفاع پایان نامه تهیه است.

این فایل مناسب برای استفاده در جلسات دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری تمامی رشته ها می باشد.

پرداخت با کلیه کارتها
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید

دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی
دانشکده علوم انسانی
گروه حقوق

اطلاعیه برگزاری جلسه دفاع پایان­نامه

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

با عنوان
تعهدات بین المللی در پیشگیری از جنایات بین المللی و مسئولیت بین المللی ناشی از آن

نگارنده
آذرمیدخت افشاری

استاد راهنما
دکتر امیر مقامی

دوره تخصصی آموزش فنون مصاحبه در ثبت تاریخ شفاهی
 مدرس: استاد قاسم پور" پژوهشگر حوزه دفاع مقدس و مدیر دفتر ادبیات پایداری حوزه هنری"
تعداد جلسات: ۲ جلسه
محل برگزاری: سازمان تبلیغات اسلامی
برگزار کننده دوره: حوزه هنری شهرستان دزفول

دانلود صوت جلسه اول
دانلود صوت جلسه دوم
 جلسه دفاع از پایان نامه
کارشناسی ارشد
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد، متعلق به دانشجو خانم  فرزانه اسدی، با موضوع « فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی در قرآن » روز یک شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در سالن کنفرانس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد. 
این پایان نامه با راهنمایی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید محمدی راد و داوری دکتر احد داوری دفاع گردید.
با سلام و تحیات

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی توسط آقای جواد روشن فر امروز پنجشنبه مورخه 21 شهریور 98 با حضور اساتید محترم سرکار خانم دکتر مصطفی پور ( استاد راهنما )
جناب آقای دکتر سعیدی و جناب آقای دکتر قادری ( داوران محترم) و سرکار خانم اسدالهی مسئول محترم تحصیلات تکمیلی و سرکار خانم مونا قادری ( نماینده محترم گروه تکنولوژی آموزشی ) برگزار گردید.
ادامه مطلب
انقدر از فضای مجازی دورم که حتی بعضی پیام‌های تلگرام رو با یک هفته تاخیر می‌بینم، برخی تگ‌های استوری‌ها رو فقط در حد یک نوتیف از اینستاگرام می‌بینم و فقط روزی هزار بار ایمیلم رو رفرش می‌کنم تا از آخرین ایرادهای وارده اساتید به پایان‌نامه مطلع باشم! به روزهای دفاع نزدیک می‌شویم! :) دوستم می‌پرسید بعد از دفاع برنامه‌ات چیه؟ گفتم: خواب!
دوست داشتید در جلسه دفاعم باشید بگید! گرچه خودم اصلا دوست ندارم در جلسه دفاع خودم باشم چه رسد یه سایرین
جلسه هم اندیشی و تغییر ترکیب کمیته های دفاع شخصی و قوت الرمی استان آذربایجان شرقی با حضور ریاست کمیته در استان جناب استاد تراب عبداله پور و دبیر و نایب رییسان و مربیان کلان شهر تبریز و اعضای کمیته ها در تاریخ 1398/9/15 در دفتر و سالن مرکزی سبک در تبریز برگزار گردید.و توضیحاتی در باب برنامه های آتی و نیز نکاتی ضروری در باب اداره کلاسهای دفاع شخصی و زمان بندیهای لازم برای مربیان عزیز ارائه گردید.
پاورپوینت آموزش دفاع شخصی

http://band.rastinbp.ir/band.rastinbp.ir › band › htmlپاورپوینت آموزش دفاع شخصی | band | 51555این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت اموزش دفاع شخصی می باشد که به صورت فرمت PowerPoint در 18 ... فهرستآموزش دفاع شخصی برآمدگی بینیبالای گوشفکقسمت زیر ...http://all2.axisco.ir/all2.axisco.ir › all › htmlپاورپوینت آموزش دفاع شخصیوجدان پاک پاورپوینت آموزش دفاع شخصی نه به محکمه و پاورپوینت آموزش دفاع شخصی نه قاضی به هیچ پاورپوینت آموزش دفاع شخصی کدام نیاز ندا
فردا جلسه دفاعم است...
البته نیم ساعت یک ساعتی با خبرهای ضدونقیضی که منتشر می شد معلوم نبود جلسه دفاعم برگزار می شود یا نه که خداروشکر دانشگاه های تهران تعطیل نشد و من فردا دفاع می کنم ان شاالله.

و بعد رها می شوم:)

منتظر زندگی هیجان انگیز پس از دفاع هستم. خانه و زندگی قرار است بالاخره از شلختگی در بیاید و از نیمرو و کنسرو نجات پیدا کنیم، مامان از دست تلپ شدن های گاه و بیگاهمان برای شام و ناهار راحت شود، کاری که باز  نزدیک یک ماه تعطیلش کردم من
این جزوه مربوط به جلسه اول بیوشیمی 2 استاد مقدم پناه هست و شامل سرفصل های: 1- تجزیه قند ها در گوارش 2- کانال های انتقال مونوساکارید ها (GLUT & SGLUT) 3- گلیکوژنز 4- مسیر های سوختن گلوکز و 5- سرنوشت پیرووات است.

لینک دانلود نمونه فایل در ادامه مطلب
ادامه مطلب
پذیرایی در دفاع پایان نامه
پذیرایی در دفاع پایان نامه مشکلیست که باعث نگرانی اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می شود .
دانشجویان می خواهند که تمام تمرکزشان را روی ارائه مناسب بگذارند .
ولی کار های جانبی که پیش میاید باعث نگرانی آنها می شود .
اگر جلسه دفاع شما نیز نزدیک است ، می توانید پک های پذیرایی پایان نامه را از ایپک باکس سفارش دهید تا بتوانید با آرامش در جلسه دفاع پایان نامه تان حضور یابید .
اهمیت پذیرایی در جلسه پایان نامه
جلسه دفاع
نتیجه کمیسیونم آمد. گفتند برای آخرین بار تاآخر آذر فرصت دفاع می دهند. باید هفته آینده دفاع کنم. هنوز درخواست دفاعم را نزده ام. هرچه از کمالگرایی درمورد پایان نامه ته وجودم مانده بود حالا خودش را نشان داده. این حالت های مزخرف را خوب می شناسم. به تعویق می اندازم که زیربار قبول کردن نقص نروم، استرس تمام وجودم را می گیرد و بازدهی ام به حداقل می رسد و در نهایت در دقیقه نود مجبور می شوم با استرسی وحشتناک کنار بیایم و نقص های کارم را بپذیرم. باوجود تما
سوالات استخدامی همراه با پاسخنامه

میخوای تو آزمون استخدامی قبول بشی؟
یکبار برای همیشه قبولی خودت رو تضمین کن و بعد از استخدام تا آخر عمرت آسوده زندگی کن
ما در این مجموعه سعی کردیم تمام سوالات مربوطه استخدامی رو جمع آوری کنیم و همراه با پاسخنامه در اختیار شما عزیزان قرار بدیم
نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی – شامل ۲۳۲ سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات معارف اسلامی – شامل ۶۴۰ نمونه سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات زبان و ادبیات انگل
MATLAB زبانی است که کاربرد کامپیوتر در مهندسی را با کارائی بالا تضمین کرده و امکانات محاسباتی، تصویری، و برنامه نویسی را در محیطی آسان و آشنا فراهم میکند. کارائی MATLAB در مقوله هائی نظیر: محاسبات ریاضی، آنالیز داده ها، مدل سازی و شبیه سازی، گرافیک، و تولید نرم افزار (حتی برای محیط ویندوز) به اثبات رسیده است.
در این بخش آموزش رایگان متلب از سری دوره های رایگان مکتب خونه در اختیار شما قرار میگیرد.
جلسه اول    دانلود
جلسه دوم     دانلود
جلسه سوم     
همانگونه که تدوین پایان نامه کاری دشوار و سخت است، ساخت قالب پاورپوینت پایان نامه نیز کاری دشوار است. همیشه ساخت و تهیه قالب پاورپوینت پایان نامه برای دفاع یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان است. در واقع هر چه قدر پایان نامه شما قوی و کامل باشد اما نتوانید آن را در قالبی زیبا ارائه دهید برای افراد حاضر در جلسه دفاع پایان نامه جذاب نمی باشد.
بنابراین در قالب پاورپوینت دفاع از پایان نامه باید علاوه بر زیبایی ظاهری به نکاتی دیگر نیز توجه نما
خداوند کرم ابریشم را به پروانه،دانه ی شن را به مروارید،تکه زغالی را به الماس،
[دانه ی گندم را به نان] تغییر می‌دهد.اگر زمان به سختی گذشتو تحت فشار بودی ؛او بر روی تو نیز کار می‌کند ...
#ریک_وارن 
پ.ن:دیروز جلسه دفاع پایان نامه ارشد آجی بزرگم بود. خدا رو شکر عالی پیش رفت. منم موفقیتشو تو خونه با این کیک جشن گرفتم.جاتون خالی، بسی چسبید ان شاء الله دکتراش

زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک
تدریس توان و حل نمونه سوال
امادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش از معنی  و روخوانی
دفتر و کتاب چک میشود ، پرسش از متن

سوم
ریاضی تکمیلی
حل نمونه سوال
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
امتحان خوش نویسی ترم اول
امتحان طراحی ، تکمیل فعالیت ترنج
این شب‌ها همه‌اش در خواب فریاد میزنم. داستانی جور می شود که فریاد بزنم. از فریاد وسط خیابان که گفته بودم، شب بعد خواب دیدم سر یکی از اقوام که حسابی از دستش گله دارم فریاد می‌زنم و می گویم دیگر نمی‌خواهم قربانی نگاه شماتت بار و زبان بی ملاحظه اش شوم، مهم نیست گذشته چه بوده، امروز دشمنیم. دیشب هم خواب می‌دیدم رفته‌ایم جلسه‌ی دفاع یکی از سال بالایی‌ها، بعد میبینم کلی از فامیل‌های خودمان در جلسه‌ی دفاعش حضور دارند، تعجب میکنم. بغل دستی توی
دانلود کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم قرائتی

دانلود فایل

دانلود کتاب تفسیر موضوعی قرآن تالیف محسن قرائتی :: ...ketabdownloadpdf.blog.ir › دانلود-کتاب-تفسیر-موضوعی-قرآن-تال...کتاب تفسیر موضوعی قران کریم ایات برگزیده تالیف محسن قرائتی را از جدول زیر در سایت و انجمن علمی تخصصی مهندسی شیمی بصورت رایگان دانلود نمایید. دانلود ...
دانلود کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم قرائتی pdf :: دانلود ...download-book-ketab1.blog.ir › tag › دانلود کتاب تفسیر موضوعی ...
دفاع عجیبی بود.خوردن تاریخ دفاعم به اومدن بازرس های اعتبارسنجی و حرف عجیب مسئول آموزش که سالن برات رزرو نشده و الان جلسه داریم و برو سه شنبه بیا و قاطی کردن من و استاد راهنمام و اینکه گفتن اوکی پس باید طی بیست دقیقه جمعش کنید و من توی دلم از خوشحالی عروسی بود که وقت نمیکنن گیر بدن و وقت هم نکردن و نهایتا اینکه خدا گر ز حکمت ببندد دری،ز رحمت گشاید در دیگری...اگر من مجبور شدم وقتی دفاع کنم که اصلا کارم آماده نبود و هر کسی یک گوشه کار رو گرفت و نهای
بالاخره سوگلی دفاع کرد اونم چه دفاعی...
داوراش یکی از بهترین اساتیدمون بود که خیلی سطح علمیش بالاست و منم خیلی خیلی قبولش دارم
داورم منم به احتمال 95 درصد ایشون باشه :)
قشنگ سوگلی رو خورد کرد بهش گفت هیچ ایده جدیدی نداشتی، ارائه ت فوق العاده ضعیف بود
یه سری دلایل هم گفت که منظورش این بود که خودت انجام ندادی که نتونستی ما رو قانع کنی
و داکیومنتت هم از یه گزارش کلاسی ضعیف تره
فقط میخورد و میخندید و قیافشم خیلی تابلو بود
اون یکی داور هم باهاش لج بود
با شیوع کرونا کلاس های درسی و دانشگاه ها شیوه درسی دیگری را برای آموزش پیش گرفته اند و سعی دارند تمام خدمات تحصیلی را به صورت آنلاین برگزار کنند. با توجه به شرایط پیش آمده دانشگاه ها روش جدیدی را برای نظارت بر پایان نامه ارائه داده اند.
مدیر پژوهشی دانشگاه اصفهان گفت: تنظیم شیوه‌نامه دفاع از پایانامه‌ها به صورت برخط از ۱۸ فروردین به تصویب شورای پژوهشی دانشگاه رسید و به معاونان دانشکده‌های دانشگاه اصفهان ابلاغ شد.
مهدی مومنی گفت در این شیو
کسانی که من را می‌شناسند، می‌دانند که خیلی دیر عصبانی می‌شوم اما اگر در این چند سال چند روز را بخواهم انتخاب کنم که خیلی سخت عصبانیت و ناراحتی خود را کنترل کرده‌ام بی‌شک یکی از آنها روز دفاع از پروپوزال رساله بود. به طور کلی ما باید دو بار از پروپوزال خود دفاع کنیم یکبار در گروه خودمان یعنی جایی که اساتید خودمان حضور دارند و یکبار هم در جلسه تحصیلات تکمیلی جایی که رئیس، معاونین و مدیران دانشکده حضور دارند.
داستان این بود از دو هفته پیش یکی
سلام دوستان عزیز برای شروع به نوشتن پایان نامه باید مراحلی را در ابتدا پشت سر بگذارید...
1- انتخاب موضوع با توجه به علاقه منابع موجود و تازگی داشتن موضوع
2- سرچ در ایرانداک و اینترنت به طور کلی برای اینکه مطمئن شود موضوع مورد علاقه شما قبلا کار نشده است.
3- نوشتن درخواست و اعلام موضوعات مورد نظر همراه با معرفی استاد راهنما به کارشناس پژوهش دانشگاه،توجه داشته باشید درصورتی که استاد راهنما انتخاب نکنین اعضای گروه برای شما استاد با تجربه متناسب ب
نمونه سوالات ریاضی هفتم تا اول فصل هفتم (بردارها) را از لینک زیر دانلود کنید و پس از چاپ یا نوشتن بصورت دستی و حل سوالات، در اولین روز بازگشایی مدارس به دبیر مربوطه تحویل دهید. دبیر این سوالات را تصحیح می کند و در نمره فعالیت مستمر نوبت دوم شما اثرگذار خواهد بود.

برای دانلود اینجا را کلیک کنیدعنوان: ریاضی هفتم - اقای صادقیحجم: 136 کیلوبایت 
بروزرسانی 98/12/22
دانلود فیلم کلاس آنلاین ریاضی جلسه اول آقای صادقی
امکان مشاهده در آپارات
دانلود جزوه دس
موضوع پایان نامه معماری: طراحی موزه دفاع مقدس
چکیده:
این رساله تحت عنوان « طراحی موزه دفاع مقدس در اراک » ابتدا به بررسی موزه دفاع مقدس و در نهایت طراحی آن در اراک می پردازد . در فصل اول معرفی و تحلیل موزه دفاع مقدس مورد مطالعه قرار می گیرد و ضمن آن تاریخچه موزه در ایران و جهان، مقایسه موزه جنگ و موزه دفاع مقدس آورده می شود. هویت، نحوه بیان، ظرف بیان و انگیزه مراجعه به موزه از جمله دیگر مباحثی است که در این قسمت مطرح می شوند. فصل دوم به بررسی نمو

دانلود سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی
 دانلود سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی: برای دانلود سوالات آزمون اصلی و ... طرح نظام رتبه بندی معلمان در این پست محتوا و سوالات آزمون رتبه بندی ...

کاملترین و بروزترین نمونه سوال رتبه بندی معلمان دانلود
دانلود کاملترین و بروزترین نمونه سوال رتبه بندی معلمان و منابع آزمون رتبه بندی فرهنگیان محترم.دانلود سواالت .و محتوای آزمون رتبه بندی | پایه مقدماتی ارشد خبره ...

سوالات ضمن خدمت جهت رتبه ب
همانگونه که تدوین پایان نامه کاری دشوار و سخت است، ساخت قالب پاورپوینت پایان نامه نیز کاری دشوار است. همیشه ساخت و تهیه قالب پاورپوینت پایان نامه برای دفاع یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان است. در واقع هر چه قدر پایان نامه شما قوی و کامل باشد اما نتوانید آن را در قالبی زیبا ارائه دهید برای افراد حاضر در جلسه دفاع پایان نامه جذاب نمی باشد.
بنابراین در قالب پاورپوینت دفاع از پایان نامه باید علاوه بر زیبایی ظاهری به نکاتی دیگر نیز توجه نما
با سلام 
با توجه به نزدیکی ایام امتحانات بر آن شدیم چندین نمونه سوالات درس ادبیات از پایه های مختلف را جهت آشنایی دانش آموزان محترم قرار دهیم .

امید انست مورد توجه و راهنمایی دانش آموزان و همکاران محترم قرار بگیرد.

دانلود نمونه سوالات درس فارسی دهم دوره دوم متوسطه.

دانلود نمونه سوالات درس فارسی یازدهم دوره دوم متوسطه.

دانلود نمونه سوالات درس فارسی دوازدهم دوره دوم متوسطه.

دانلود نمونه سوالات درس نگارش دهم دوره دوم متوسطه.

دانلو
عربی معاصر 1 سطح 2 تعداد جلسات : 15 درس♨️ لینک دانلود فایل فشرده جلسات (فایل زیپ):                                                                                       فایل زیپ : yon.ir/D5aij                                                        
  جلسه 1  yon.ir/VlOjT      جلسه 2  yon.ir/F1Rap      جلسه 3  yon.ir/f7BaG      جلسه 4  yon.ir/jHFzi      جلسه 5  yon.ir/Wqhve      جلسه 6  yon.ir/8EH34      جلسه 7  yon.ir/TPWFm      جلسه 8  yon.ir/8PW8l      جلسه 9  yon.ir/jOQm5      جلسه 10  yon.ir/IY
با سلام و احترام
دفاع آقاى افشین چوبدار و خانم مریم فتوتى در تاریخ ٢١ دیماه ٩٨ در ساختمان
علوم انسانى برگزار خواهد شد. ساعت برگزارى دفاع بعد از هماهنگى با اساتید 
اعلام مى شود. 
در ضمن اگر سایر دانشجویان آمادگى دفاع دارند تا تاریخ ١١ ام دیماه ٩٨ کارهاى ادارى 
را انجام داده و در زیر این پست یا پست قبلى اعلام بفرمایید. 

موفق باشید 
لینک دانلود فایل جلسه اول آموزش مجازی شیمی معدنی 1
لینک دانلود فایل جلسه دوم آموزش مجازی شیمی معدنی 1
لینک دانلود فایل جلسه سوم آموزش مجازی شیمی معدنی 1
لینک دانلود فایل جلسه چهارم آموزش مجازی شیمی معدنی 1
لینک دانلود فایل جلسه پنجم آموزش مجازی شیمی معدنی 1
لینک دانلود فایل جلسه ششم آموزش مجازی شیمی معدنی 1
لینک دانلود فایل جلسه هفتم آموزش مجازی شیمی معدنی 1
لینک دانلود فایل جلسه هشتم آموزش مجازی شیمی معدنی 1
لینک دانلود فایل جلسه نهم آم
شما میتوانید برای دسترسی به جستجوهای فراوان و اطلاعات زیاد در  گوگل از کلمات کلیدی استفاده کنید، برای مثال در عوض جستجوهای زیر:

دانلود نمونه سوالات علوم پایه
دانلود آزمون های علوم پایه
دانلود نمونه سوالات پیش کارورزی
دانلود آزمون های پیش کارورزی
دانلود نمونه سوالات دستیاری
دانلود آزمون های دستیاری
دانلود فلش کارت های پزشکی
دانلود هاریسون 202
دانلود مندل 2020
داملود طب اطفال نلسون 2020
دانلود سوالات USMLE
دانلود کتاب های آزمون خارجی پزشکی
دان
 دانلود نمونه سوالات نگارش هشتم
نمونه سوالات هشتم
دانلود از سرور های قدرتمند نمره پلاس
در این مطلب از نمونه سوالات هشتم قصد داریم تا برای شما عزیزان کلاس هشتمی ، نمونه سوالات درس نگارش را قرار دهیم . نمونه سوالات نگارش هشتم با جواب میباشد همچنین اینبار نمونه سوالات نوبت اول نگارش هشتم را برای شما قرار داده ایم که در آینده برای شما نمونه سوالات نگارش هشتم نوبت دوم را نیز قرار خواهیم داد .
دانلود در ادامه مطلب ....
ادامه مطلب
فایل صوتی کلاس درس حقوق اداری 1 استاد رضا ابراهیمی آغ اسمعیلی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه
این پست تا آخر ترم به روز رسانی خواهد شد.
جلسه اول : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم مراجعه کنید.
جلسه دوم : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم مراجعه کنید.
جلسه سوم : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم و یا لینک سوم مراجعه کنید.
جلسه چهارم : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم و یا لینک سوم مراجعه کنید.
جلسه اول درس فیزیولوژیمبحث : معرفی فیزیولوژی و مقدمه درمورد ساختار های درون سلولی
در ضمن کتاب رفرنس برای درس فیزیولوژی رو ۲ کتاب گایتون و برن معرفی کردن.
لینک های دانلود :
دانلود فایل Voice جلسه
دانلود فایل PowerPoint جلسه
دانلود فایل PDF جلسه
یکی از بچه های ما تو ازمایشگاه بود
همیشه میگفت میخواد مسترش رو به جای دو سال تو سه سال تموم کنه
میگفت سخته!
حالا کار ازمایشگاهی اکسپریمنتالم انجام نمیداد!
از یه طرف از دو سال قبل از شروع مسترش داشت روی همین پروژه مسترش کار میکرد
یعنی از سال چهارم لیسانسش و همینطور سال پنجم لیسانسش رو
اینها لیسانسو شش سال و پنج ساله تموم میکنن
فکر کن این توی اخرین روز مسترش، یعنی اخرین روز اوریل امسال دفاع کرد
ما گفتیم چرا اینطوری شد؟ 
جون اماده نبود
فهمیدیم ا
بسم الله الرحمن الرحیم

جلسه دفاع از پایان نامه ام برگزار شد.دفاع بود یا روضه نمیدونم.شاید هم دفاع از روضه بود!
نیت روضه کرده بودم. سخنرانش که خودم بودم و مقاله ام رو ارائه دادم. مداحش هم خودم بودم. پاکت هم نگرفتم :)
اولِ جلسه رو با بسم الله و سلام به امام حسین شروع کردیم. پذیرایی هایی رو هم که خریده بودم به نیت روضه ی امام حسین گرفتم و یه نذری مختصر و مفید هم دادیم.
بابا که با ماشین پیچیدن توی بیمارستان و سوار شدم تا بریم سمت ساختمان محل برگزاری
زنگ
درس

اول
فیزیک
چک کردن تکالیف - تدریس قانون پایستگی 
آمادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش + تدریس بخش دوم درس 3 و پرسش و حل نمونه سوال
جلسه بعد آزمون شفاهی 

سوم
ریاضی تکمیلی
حل تمرینات جدید پلی کپی 

چهارم
هنر

پسربچه همبازیه دوران بچگیم، میلاد، ازدواج کرد، معتاد شد، طلاق گرفت، الانم زندانه؛ اونوقت من هنوز دفاع هم نکردم!! 
ولی اخبار حاکی از اینه که هفته بعد دفاع میکنم... بعدش دیگه هم میتونم ازدواج کنم، هم معتاد و هم طلاق و هم زندان!! 
پسربچه همبازیه دوران بچگیم، میلاد، ازدواج کرد، معتاد شد، طلاق گرفت، الانم زندانه؛ اونوقت من هنوز دفاع هم نکردم!! 
ولی اخبار حاکی از اینه که هفته بعد دفاع میکنم... بعدش دیگه هم میتونم ازدواج کنم، هم معتاد و هم طلاق و هم زندان!! 

کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل کارورزی 3 با فرمت ورد در 180 صفحه قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
فهرست کارورزی 3:
مقدمه 6
چکیده 7
کنش پژوهی 8
من حرفه ای 10
جلسات با استاد 12
جلسه اول 15
جلسه دوم 20
جلسه سوم 40
جلسه چهارم 54
جلسه پنجم 73
جلسه ششم 92
جلسه هفتم 104
جلسه هشتم 113
جلسه نهم 125
طرح درس ها 134
فرم ج 149
گزارشات تدریس 159
فرم ب 173
ضمائم 176
دفاعیه 178
منابع 180
مقدمه:
آموزش اثربخش نیازمند آن است که
لینک دانلود فایل جلسه اول آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه دوم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه سوم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه چهارم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه پنجم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه ششم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه هفتم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
زنگ
درس

اول
فیزیک
چک کردن تکالیف - تدریس قانون پایستگی 
آمادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش + تدریس بخش دوم درس 3 و پرسش و حل نمونه سوال
جلسه بعد آزمون شفاهی 

سوم
ریاضی تکمیلی
حل تمرینات جدید پلی کپی 
حل پلی کپی در دفتر 

چهارم
هنر
تدریس حرف ح
نوشتن  1 خط از سر مشق 

دانشجویان و کاربران گرامی ، محصول مورد نظر شامل کامل ترین مجموعه جزوات و نمونه سوالات درس آشنایی با دفاع مقدس منبع عمومی دانشگاه پیام نور و سایر مراکز آموزش عالی می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.در صورت نیاز می توانید این محصول ارزشمند را از سایت خریداری و دانلود نمائید.
دانلود کتاب علوم و معارف دفاع مقدس pdf برگرفته از مدارک معتبر، منابع دست اول و نقل مسئولان و متخصصان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران – روایتی صحیح و تحلیلی واقع ب
دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱
دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک پایه ۱دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک عمومی ۱ و آزمایشگاه با جوابسوالات پیام نور درس با کد درس : 1113089-1113094-1113098-1113101-1113262_187نمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال اول ۹۱-۹2 با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال تابستان ۹۱ با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال دوم ۹۱-۹۰ با جواب تستی و تشریحینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال اول ۹۱-۹۰ با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱
 دانلود نمونه سوالات پیام های آسمانی هشتم
دانلود نمونه سوالات هشتم با جواب
یکی از بهترین نمونه سوالات هشتم را در این ساعت از روز برای شما عزیزان و کاربران دوست داشتنی نمره پلاس آماده کرده ایم . در این مطلب نیز برای شما نمونه سوالات پیام های آسمانی هشتم نوبت اول و دوم را میخواهیم قرار دهیم . نمونه سوالات پیام های آسمانی هشتم با جواب میباشد که شما عزیزان میتوانید در قالب یک فایل فشرده آن را دریافت نمایید

جزوه درس حسابرسی 2 گردآوری و تالیف
جزوه درس حسابرسی ۲ ... ادعاهای منعکس در صورتهای مالی با معیارهای تعیین شده یعنی اصول حسابداری است. ... اصلاحی، نمونه ای از حسابرسی عملیاتی است. ... به همراه سایر اعضای هیئت مدیرهی مسئول عملکرد گزارش شده شرکت هستند، اما برخلاف اعضای موظف ...

دانلود رایگان حسابرسی ۲ - کتابخانه الکترونیکی پیام نور
دانلود رایگان خلاصه دروس و جزوات درس حسابرسی ۲ :شامل 1 جزوه. ... ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابط
دو سال پیش هم رییس دانشگاه وقت، خلاقیت به خرج داده بود و با اعضای گروه ها به صورت جداگانه جلسه تشکیل می داد و نقطه نظراتشون رو شنود می کرد
اونوقت زمان جلسه کی بود؟؟
عد تو ماه رمضون :/
یعنی گذشته از این که؛
 طبق معمول تو جلسه ما گفتیم و رییس هم وانمود کرد که شنیده ولی مثل همیشه، هیچ خبری از جامه عمل پوشیدن هیچکدوم از پیشنهادات ما و قدمی در راستای کاستن ی کدوم از دغدغه های ما نبود
مهم تر از همه اینا این که:
ماه رمضون بود
و ما حتی نتونستیم یک موز برد
دانلود رایگان کتاب مبانی سنجش از دور

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
کتاب اصول سنجش از دور (گروه جغرافیا) [چ6] -شبکه جامع ...www.gisoom.com › book › کتاب-اصول-سنجش-از-دور-گروه-جغرافیاکتاب اصول سنجش از دور (گروه جغرافیا)اثر حسن طاهرکیا بوده و چاپ 6 آن در سال 1384 توسط انتشارات دانشگاه پیام نور منتشر شده است.موضوعات کتاب شامل تاریخ؛ ...
دانلود نمونه سوال درس مبانی سنجش از دور پیام نورwww.20file.org › bcat › plpدانلود
دانلود رایگان کتاب مبانی سنجش از دور

دانلود فایل

کتاب اصول سنجش از دور (گروه جغرافیا) [چ6] -شبکه جامع ...www.gisoom.com › book › کتاب-اصول-سنجش-از-دور-گروه-جغرافیاکتاب اصول سنجش از دور (گروه جغرافیا)اثر حسن طاهرکیا بوده و چاپ 6 آن در سال 1384 توسط انتشارات دانشگاه پیام نور منتشر شده است.موضوعات کتاب شامل تاریخ؛ ...
دانلود نمونه سوال درس مبانی سنجش از دور پیام نورwww.20file.org › bcat › plpدانلود
تکنیک های اصلی دفاع شخصی برای بزرگسالان و کودکان بسیار مفید است. مهاجمان کودکان را اهداف بدون دردسری در نظر می گیرند و هنگامی که با آنها مبارزه می کنند شگفت زده خواهند شد. اطمینان حاصل کنید که تمام خانواده خود را در مورد تکنیک های دفاع شخصی آموزش دهید و آنها را تا آنجا که ممکن است تمرین کنید. تمرین به شما کمک خواهد کرد تا در شرایط واقعی به درستی حمله کنید.مشاور دفاع شخصی
زنگ
درس

اول
ریاضی
حل تمرین و نمونه سوال از فصل 5
تا صفحه 58 متاب وزارتی در خود کتاب حل شود

دوم
اجتماعی
تدریس درس 14
فعالیت ها و کاربرگه های درس 14 کامل شود

سوم
ورزش
بازی ازاد به دلیل یخ زدگی زمین
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هدیه
تدریس درس 14
امادگی برای جلسه بعد
فایل صوتی کلاس درس حقوق اساسی 1 استاد رضا ابراهیمی آغ اسمعیلی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه
جلسه سوم : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم مراجعه کنید.

فایل صوتی کلاس درس حقوق اداری 1 استاد رضا ابراهیمی آغ اسمعیلی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه
با سلام و احترام 
بر اساس اعلام مهلت دفاع توسط پژوهش 11 ام دیماه آخرین فرصت دفاع در ترم جاری می باشد. لذا متقاضیان دفاع نهایی پایان نامه در زیر همین پست اعلام آمادگی بفرمایند تا برنامه ریزی انجام شود. لازم بذکر است حداقل یک هفته قبل تمامی کارهای اداری ( شهریه - آموزش) باید انجام شود و دو نسخه از ورژن نهایی پایان نامه پرینت ( دورو) فنری شده تحویل گروه شود. 

موفق باشید
فایل صوتی کلاس درس کلیات حقوق جزا استاد مهدی علی اشرفی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه
جلسه اول : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم و یا لینک سوم مراجعه کنید.
جلسه دوم : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم و یا لینک سوم مراجعه کنید.
تست های ICDL سطح یک کتاب مهندس سبز علی گل 
کتابهای icdl سطح یک و دو نوشته آقایان مهندس مجید سبزعلی گل Mar 18, ... بهترین کتاب تست icdl, نمونه سوالات آزمون استخدامی مهارت های icdl|یک ...

دانلود تست های ICDL سطح یک کتاب مهندس سبز علی گل 
 کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل تست های کتاب ICDL (سطح یک) اثر مهندس سبز ... کتابهای دو جلدی مهارتهای هفتگانه icdl مهندس سبزعلی گُلی ...

نمونه سوال ICDL
نمونه سواالت آمادگی برای آزمون مهارت. ICDL. گردآوری : مهندس محمد
با سلام و احترام

دفاع پروپوزال پنج شنبه ١٣ ام تیرماه ساعت ١٥ هماهنگ شده است. لطفا در کامنت اعلام آمادگى بفرمایید.
توجه داشته باشید که پذیرش در دفاع منوط بر تایید استاد راهنما همراه با امضا فرم هاى مربوطه میسر است.
لطفا پروپوزال آماده و تایید شده را تا تاریخ ١٠ ام تیر به ایمیل دکتر حاجى بگلو و دکتر خیرآبادى ارسال بفرمایید.
وقت دفاع براى هر دانشجو ١٠ دقیقه است.
موفق باشید  
در ادامه صوتهای آموزش ترکیب به شیوه استاد سیدکاظم شامیری (حفظه الله) تقدیمتون میشه.
این کلاس یا بهتره بگم کارگاه،در شانزده جلسه در بهار 98 برگزار شده بود.
ضمنا جزوه ی آموزش ترکیبی که قبلا فرستاده بودم، تقریر خودم از این صوتها بوده.

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
جلسه هفتم
جلسه هشتم
جلسه نهم
جلسه دهم
جلسه یازدهم
جلسه دوازدهم
جلسه سیزدهم
جلسه چهاردهم
جلسه پانزدهم
جلسه شانزدهم
دانلود نمونه طرح جابر زنبور
فرمت فایل ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل دانلود نمونه طرح جابر زنبور
این مجموعه طرح جابر شامل: تحقیق زمینه ای طرح جابر ، نتیجه گیری طرح جابر ، مساله طرح جابر ، منابع طرح جابر، دفتر کارنما طرح جابر دانلود نمونه طرح جابر زنبور
پوستر های نمونه طرح جابربن حیان زنبور
تابلوی نمایش نمونه طرح جابربن حیان زنبور
مطالب علمی آموزشی در باره نمونه طرح جابربن حیان زنبور

قسمتی از طرح جابر زنبور
زنبو
دانلود سوالات ریاضی نیمه اول سال 97

در این پست از وبلاگم میخوام شما را به چند نمونه سوال از ریاضی نیمه اول سال هشتم به نمایش بگذارم این نمونه سوالات برای سال 97 است چند روز دیگه این نمونه سوالات به دردتون میخوره

این نمونه سوالات شامل:

درستی یا نادرستی هر یک از جمله های زیر را زیر را مشخص کنید .

جاهای خالی را با اعداد و کلمات مناسب پر کنید .

باتوجه به محور زیر یک جمع بنویس .

حاصل هر عبارت را به دست بیاورید و...

اگر مایل به دریافت این نمونه
لینک دانلود فایل جلسه ششم آموزش مجازی شیمی معدنی 1
 دانلود نمونه سوالات زبان انگلیسی هشتم
نمونه سوالات هشتم
با توجه به درخواست هایی که داشتیم اینبار برای شما عزیزان نمره پلاس قصد داریم تا نمونه سوالات زبان انگلیسی هشتم با جواب را جهت دانلود قرار دهیم . همانطور که گفته شد نمونه سوالات زبان انگلیسی هشتم با جواب مبیاشد و برای شما عزیان قراهم شده است . در این مطلب نمونه سوالات زبان انگلیسی هشتم نوبت اول قرار گرفته که در اینده برای لینک نوبت دوم درس زبان ان
فایل صوتی کلاس درس حقوق جزای عمومی 1 استاد مهدی علی اشرفی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه
جلسه اول : لینک اول در صورت عدم دانلود به لینک دوم و یا لینک سوم مراجعه کنید.
سلام و درود خدمت شما عزیزان و دوستان گرامی در این پست قصد داریم کتاب های مورد نیاز شما برای آزمون نمونه دولتی را معرفی کنیم و ویژگی های یک کتاب خوب را بیان کنیم و همچین در پایان پست نمونه سوال های سال های قبل استان کرمانشاه را به صورت رایگان قرار دادیم که می توانید یا دانلود آنها از این نمونه سوال ها استفاده کنیدبرای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید ...
ادامه مطلب
سلام و درود خدمت شما عزیزان و دوستان گرامی در این پست قصد داریم کتاب های مورد نیاز شما برای آزمون نمونه دولتی را معرفی کنیم و ویژگی های یک کتاب خوب را بیان کنیم و همچین در پایان پست نمونه سوال های سال های قبل استان کرمانشاه را به صورت رایگان قرار دادیم که می توانید یا دانلود آنها از این نمونه سوال ها استفاده کنیدبرای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید ...
ادامه مطلب
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات اصول شاداب سازی مدارس می باشد.سوالات اصول شاداب سازی مدارسآن زیر می
دانلود آهنگ بی کلام شهدای گمنام

نواهای بی کلام دفاع مقدس
آهنگ بی کلام شهدای مدافع حرم
آهنگ بی کلام راهیان نور

دانلود اهنگ بی کلام نوای گمنامی
آهنگ بی کلام مخصوص راهیان نور

موزیک متن یادواره شهدا
سرود بی کلام دفاع مقدس
دفاع شخصی چیست؟
پیشنهاد ما به شما این است که حتما آموزش های مبارزه سلاح با سلاح را فرا گیرید,زیرا براحتی می توانید مهاجم را کنترل یا خلع سلاح کنید.این دوره بسیار پرفایده است.

دفاع شخصی یا دفاع از خود به پادکارهایی گفته می‌شود که شخص برای حراست از سلامتی یا اموال خود یا دیگری به‌کار می‌بندد. در بسیاری از نظام‌های حقوقی، دفاع مشروع به‌عنوان حقی برای استفاده از زور در صورت به رسمیت پذیرفته شده‌است.
دفاع فیزیکی
دفاع فیزیکی به‌معنی استفاد

استفاده از خشونت تحت عنوان دفاع از خود امری خطرناک است. اولاً: به فراموشی هدف اصلی منتهی می شود. ثانیاً: هیچ مسئله ای را حل نخواهد کرد و بر زنجیره خشونت خواهد افزود.
مارتین لوتر کینگ:
✅«افراد زیادی هستند که صادقانه مسئله دفاع از خود را مطرح می کنند....سازماندهی جنبش بر مبنای اندیشه دفاع از خود، امری خطرناک است. میان خشونت به منظور دفاع از خود و خشونت مهاجمانه مرزی بسیار باریک و شکننده وجود دارد. اگر خشونت را به عنوان حتی وسیله ای برای دفاع ا
فایل صوتی کلاس درس حقوق بشر در اسلام استاد سید علی صفری دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس الکترونیک صنعتی را با آقای دکتر علی حسن نیا اخذ نموده اند می رساند تمرینات تحویلی از لینک ذیل قابل دانلود می باشد. همچنین لازم است دانشجویان محترم فایل مربوط به شکل های مورد نیاز جهت تدریس در جلسه آینده را که هر هفته بارگذاری می شود، از لینک ذیل دانلود نموده و در جلسه آینده به همراه خود داشته باشند.
ادامه مطلب
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس الکترونیک صنعتی را با آقای دکتر علی حسن نیا اخذ نموده اند می رساند تمرینات تحویلی از لینک ذیل قابل دانلود می باشد. همچنین لازم است دانشجویان محترم فایل مربوط به شکل های مورد نیاز جهت تدریس در جلسه آینده را که هر هفته بارگذاری می شود، از لینک ذیل دانلود نموده و در جلسه آینده به همراه خود داشته باشند.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C#

دانلود

نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فنی حرفه ای سی شارپ C# نمونه سوالات فن

توضیحات فایل
جزوه و سوالات درس حسابرسی ۱
دانشجویان گرامی،محتوای این فایل شامل جزوه حسابرسی ۱ ویرایش سال ۹۸-۹۷ مقطع کارشناسی رشته حسابداری دانشگاه آزاد در ۶۹ صفحه بهمراه نمونه سوالات تستی و تشریحی درس حسابرسی یک پایان ترم گذشته همراه با جواب با کیفیت عالی بصورت تایپ شده می باشد که پس از پرداخت انلاین ،می توانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
فهرست کلی مطالب جزوه حسابرسی ۱ :
فصل اول: کلیات
فصل دوم: آیین رفتار حرفه ای
فصل سوم: گزارش حسا
لینک دانلود فایل جلسه اول آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه دوم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه سوم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه چهارم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
لینک دانلود فایل جلسه پنجم آموزش مجازی شیمی معدنی 2
خانم پریسا صفارزاده: تایید
اصلاحات: اصلاح عنوان انگلیسی - افزودن مشخصات دیتاست
خانم سارا اثنی عشری: تایید به شرط انجام اصلاحات
روش پیشنهادی بازنگری شود - فلوچارت روش پیشنهادی اصاح شود
آقای ایمان ابراهیمی: دفاع مجدد
آقای حسین برزگر: دفاع مجدد
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

نمونه سوالات ریاضی نهم با جواب

نمونه سوالات ریاضی نهم نوبت دوم با جواب pdf
نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم با جواب 98
نمونه سوالات ریاضی نهم فصل به فصل با جواب
نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم با جواب 97

نمونه سوالات ریاضی نهم خرداد 97 با جواب
نمونه سوال نهم ریاضی
نمونه سوالات ریاضی نهم خرداد ۹۸
نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم با جواب 96

نمونه سوالات ریاضی نهم با جواب (جهت دانلود کلیک کنید)
با سلام و روز بخیر
- جلسه معارفه برای آزمونهای پری کلینیک آزمون ملی در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ در دانشکده دندانپزشکی برگزار میشود.
- حضور در جلسه اجباری می‌باشد.
- تاریخ جلسه معارفه در روز چهارشنبه تعیین شده ولی امکان عقب افتادن هم از طرف بخش ها وجود داره که خبر قطعی رو براتون تا دوشنبه همین هفته میگیرم.
پس لطفاً آمادگی حضور در جلسه را داشته باشید.
با سلام و روز بخیر
- جلسه معارفه برای آزمونهای پری کلینیک آزمون ملی در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ در دانشکده دندانپزشکی برگزار میشود.
- حضور در جلسه اجباری می‌باشد.
- تاریخ جلسه معارفه در روز چهارشنبه تعیین شده ولی امکان عقب افتادن هم از طرف بخش ها وجود داره که خبر قطعی رو براتون تا دوشنبه همین هفته میگیرم.
پس لطفاً آمادگی حضور در جلسه را داشته باشید.
تکنیک های اصلی دفاع شخصی برای بزرگسالان و کودکان بسیار مفید است. مهاجمان کودکان را اهداف بدون دردسری در نظر می گیرند و هنگامی که با آنها مبارزه می کنند شگفت زده خواهند شد. اطمینان حاصل کنید که تمام خانواده خود را در مورد تکنیک های دفاع شخصی آموزش دهید و آنها را تا آنجا که ممکن است تمرین کنید. تمرین به شما کمک خواهد کرد تا در شرایط واقعی به درستی حمله کنید.مشاور دفاع شخصی

نویسنده: علی نیازی
منبع: http://aliniyazi.ir/
بسته های پذیرایی از دفاع پایان نامه
بسته های پذیرایی از دفاع پایان نامه ایپک به این منظور  طراحی شده است تا شما در مراسم دفاعیه پایان نامه خود نگران برگزاری مراسم نباشید .
شما به سادگی نوشیدن یک لیوان آب می توانید وارد وبسایت ایپک باکس شده و بسته های پذیرایی مورد نظر خود را سفارش دهید .
بسته های ذفاعیه ایپک بسیار متنوع هستند و متناسب با میل و سلیقه شما طراحی شده اند .
نکاتی در رابطه با برگزاری مراسم پایان نامه
1. خود را درگیر پذیرایی نکنید .
بر
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

این پاورپوینت در  21 اسلاید به شکل منحصر به فرد وزیبا طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از جلو های از موفقیت ارتش در دفاع از میهن اسلامی،سرعت عمل نیروی هوایی و تغییر موازنه جنگ به سود ایران،مرزبانی و اقدامات پدافندی،تاسیس قرار گاه کربلا ئو تغییر معادلات جنگ و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد نقش ارتش در  دفاع مقدس  در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
لینک دانلود فایل جلسه اول آموزش مجازی زبان تخصصی
لینک دانلود فایل جلسه دوم آموزش مجازی زبان تخصصی
لینک دانلود فایل جلسه سوم آموزش مجازی زبان تخصصی
لینک دانلود فایل جلسه پنجم آموزش مجازی زبان تخصصی
لینک دانلود فایل جلسه هفتم آموزش مجازی زبان تخصصی
کنکور 98 با همه ی فراز و نشیب ها خود تمام شد. حال این تورنمنت بزرگ به نقطه ی پایانی خود رسید. بزرگترین آزمون در نظام آموزشی کشور به نام آزمون کنکور هم برگزار شد. شما عزیزان دل که بعد از این راه سخت در مسیر کنکور ، در جلسه ی آزمون شرکت کردید ، می توانید دفترچه سوالات کنکور 98 را از وبلاگ ما دانلود کنید. دفترچه ای که برای هر 5 رشته ی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان آماده ی دانلود رایگان به صورت فایل pdf می باشد. نکته ی قابل توجه اینجاست که دانش آموزان
السلام علی الشیب الخضیب
سلام بر محاسن به خون خضاب شده

از تمامی عزیزان و محبین اهل بیت علیهم السلام دعوت می شود تا در جلسه عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام حضور بهم رسانند

زمان: جمعه 9 اسفند ماه 1398 مصادف با 4 رجب المرجب 1441 ساعت 21
مکان: چهارراه حسینیه روبروی پارک زنبق کوچه شهید پیرایش پلاک 4

نوبت هیئت کربلایی علی نورزاده

توجه :
1- این جلسه آخرین جلسه ی سال 1398 خواهد بود و جلسه بعدی انشاالله 15 فروردین سال 1399 مصادف با 9 ش
با سلام و احترام
تمامى دانشجویانى که قصد دفاع در شهریور ٩٨ را دارند ( با هماهنگى و اجازه اساتید راهنما مربوطه) مى توانند تا ٢٥ مرداد در زیر این پست با ذکر نام، نام خانوادگى، عنوان پایان نامه و اسامى اساتید راهنما و مشاور اعلام آمادگى بفرمایند. در ضمن فرم هاى قبل از دفاع را تکمیل نموده، بین تاریخ ١ شهریور تا ٦ شهریور تحویل پژوهش نمایند. 
موفق باشید 
باسلام
جلسه ۸۴ 
لینک دانلود فایل صوتی جلسه ۸۴ ، سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (30.6 MB صوت با کیفیت wma -صندوق بیان)
جلسه پایان سال تحصیلی 96-97
لینک کمکی جلسه ۸۴  (40.19 MB صوت با کیفیت mp3 -سرور ابری پرشین گیگ)
موضوع جلسه:
- قرآن و امام زمان(عج) در عصر ظهور (جلسه اول) :
 رابطه قرآن و عصر ظهور- کتاب خدا امام و حجت خداست و حجت خدا کتاب خداست، و هر مرتبه ارتباط با قرآن ارتباط با امام زمان (علیه السلام) در آن رتبه است.
(ادامه این موضوع در جلسه 88 ادامه یافته است)
تصمیم داشتم سر فرصت ی پست بنویسم درباره اتفاقات مربوط به ممنوعیت پذیرایی و ..
ولی کامنت گندم باعث شد کلی در جوابش بنویسم و به خودم که اومدم دلم برای گندم سوخت با جواب به این طویلی :))
اینه که تصمیم گرفتم همون جواب رو پستش کنم:

گندم جان  بخشنامه مال امساله و فقط هم دانشگاه آزاد
خوب همه عادت داریم به روال پذیرایی تو جلسات دفاع
حتی تو کشورهای دیگه هم ی اتاق بغل اتاق دفاع هست برای پذیرایی بعدش
در حد معقولش نمی فهمم چرا باید ممنوع بشه
میگم معقول چون
حال و هوای دفاع بیولوژیکی بروبچه‌های بسیج در یکی از محله‌های قدیمی تهران
 مشتی که نمونه خروار است

علیرضا جلالیان/محله نظام‌آباد و خیابان شهید مدنی در دوران دفاع مقدس محله‌ای فعال بود و تعداد زیاد شهدا،جانبازان و رزمندگان این محله در میان لشکرهای نیروهای تهرانی در دفاع مقدس مؤید حضور پرشور این مردم است. مسجد سبحان،مسجد امام حسین(ع)،مسجد صفا،مسجد امام حسن‌مجتبی (ع)و … از مساجد فعال در این خیابان هستند که پویایی و فعالیت‌شان را امروز د
دانلود رایگان کتاب نظریه های سازمان و مدیریت سید جوادین

دانلود فایل

خرید کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین و جلیلیان ...www.tahsilatetakmili.com › ... › مدیریت › دکتری مدیریتکتاب تئوری های مدیریت سید جوادین و جلیلیان, انتشارات نگاه دانش, خرید کتاب تئوری مدیریت نگاه دانش, دانلود رایگان.
دانلود رایگان کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین - میهن ویدیوmihanvideo.com › RcCks › دانلود_رایگان_کتاب_ت
تئوری های مدیریت سید جوادین pdf

دانلود فایل

خرید کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین و جلیلیان ...www.tahsilatetakmili.com › ... › مدیریت › دکتری مدیریتکتاب تئوری های مدیریت سید جوادین و جلیلیان, انتشارات نگاه دانش, خرید کتاب تئوری مدیریت نگاه دانش, دانلود رایگان.
دانلود رایگان کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین - میهن ویدیوmihanvideo.com › RcCks › دانلود_رایگان_کتاب_تئوری_های_مدیری...۳۰ آذر ۱۳۹۷ - .
درست پس از توافق برجام؛ باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به یکی از دانشگاه‌های آمریکا می‌رود تا از برجام دفاع کند؛ او می‌گوید مهم‌ترین نگرانی امنیتی ایالات متحده در خاورمیانه اسرائیل است که خطر استفاده از سلاح‌های متعارف علیه آن‌ها از سوی کشور‌های منطقه وجود ندارد؛ چرا که اسرائیل در دفاع از خودش در حوزه سلاح‌های متعارف کشور‌های منطقه، توانمند است و انواع سیستم‌های دفاع موشکی، دفاع هوایی و همچنین پیشرفته‌ترین موشک‌ها و ابزار نظامی
دانلود نمونه طرح جابر آناناس همراه با کارنما
فرمت فایل ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل دانلود نمونه طرح جابر آناناس همراه با کارنما
این مجموعه طرح جابر شامل: تحقیق زمینه ای طرح جابر ، نتیجه گیری طرح جابر ، مساله طرح جابر ، منابع طرح جابر، دفتر کارنما طرح جابر دانلود نمونه طرح جابر آناناس همراه با کارنما
پوستر های نمونه طرح جابربن حیان آناناس
تابلوی نمایش نمونه طرح جابربن حیان آناناس
مطالب علمی آموزشی در باره نمون
کتاب نظریه های سازمان و مدیریت سید جوادین

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب تئوری های مدیریت سید جوادین - میهن ویدیوmihanvideo.com › RcCks › دانلود_رایگان_کتاب_تئوری

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر میلاد حاجی اسماعیلی